Zpět
28
.
7
.
2022
Info

Asistovali jsme při uzavření významné akvizice v oblasti energetického a environmentálního poradenství

JŠK poskytla právní poradenství společnosti KB SmartSolutions, s.r.o. ze skupiny Komerční banky, a.s. při akvizici stoprocentního podílu společnosti ENVIROS, s.r.o.  včetně podílu na britské ENVIROS GLOBAL LIMITED.

Akvizicí společnosti ENVIROS, s. r. o. rozšířila Komerční banka své aktivity v oblasti energetického a environmentálního poradenství, kterým významně posílí svou stávající poradenskou pozici na poli ESG, energetiky, projektů energetických úspor a životního prostředí.

Transakční tým JŠK vedl na straně kupujícího partner Roman Kramařík ve spolupráci s vedoucím advokátem Patrikem Müllerem a koncipientem Tomášem Králem. Jejich přínos transakci ohodnotil ředitel KB SmartSolutions, s.r.o. Jiří Přibyl: „S JŠK jsme na obdobné transakci spolupracovali poprvé a byli jsme velmi spokojeni. Oceňujeme hlavně skvělou komunikaci a praktický a proaktivní přístup k různorodým překážkám na cestě k úspěšnému podpisu a vypořádání transakce. AK JŠK zvládla na výbornou také roli právního koordinátora celého projektu, který vyžadoval řešení právních otázek nejen v české jurisdikci, ale také ve Velké Británii, na Slovensku a v Srbsku.“

Více naleznete zde.

Nejnovější

KONTAKTY

+420 226 227 611
recepce@jsk.cz