Zpět
21
.
3
.
2022
Info

Ocenění JŠK v Chambers Europe 2022

Chambers Europe, prestižní mezinárodní publikace opětovně ocenila JŠK pro rok 2022. Jsme hrdi na umístění mezi špičkou advokátních kanceláři v České republice a zařazení do celosvětového žebříčku Chambers Europe.

Tomáš Richter, specialista na restrukturalizace a insolvence, který se loni připojil k týmu JŠK, byl zařazen do svazku 1 mezi top odborníky v této oblasti. Samotná publikace označuje Tomáše za renomovaného odborníka, který je často pověřen velkými mezinárodními věřiteli, aby poskytoval poradenství v oblasti insolvenčních sporů s vysokou hodnotou. Klienti uvádějí: "Tomáš je zkušený poradce s dlouholetou praxí a velmi hlubokými a širokými znalostmi práva." Další dotazovaný uvádí: "Je to jeden z nejlepších odborníků na restrukturalizaci."

Publikace také vyzdvihuje expertizu partnera a vedoucího korporátního a M&A týmu Tomáše Doležila v rámci hodnocení významných odborníků. Uvádí hodnocení jednoho z klientů v rámci referenčních rozhovorů: „Je skutečně zkušeným advokátem. Má velmi dobré vyjednávací schopnosti and velmi dobře umí klientům vysvětlit právní aspekty.“

Mezinárodní žebříček sestavuje každý rok více než 200 odborných analytiků, kteří hodnotí celkem 200 jurisdikcí a připravují přibližně 6000 hodnotících přehledů. Reference jsou poskytovány v rámci statisíců hodnotících rozhovorů s klienty.

Nejnovější

KONTAKTY

+420 226 227 611
recepce@jsk.cz