Zpět
21
.
3
.
2022
Info

Ocenění JŠK v Chambers Europe 2022

Chambers Europe, prestižnímezinárodní publikace opětovně ocenila JŠK pro rok 2022. Jsme hrdi na umístěnímezi špičkou advokátních kanceláři v České republice a zařazení docelosvětového žebříčku Chambers Europe.

Tomáš Richter, specialista narestrukturalizace a insolvence, který se loni připojil k týmu JŠK, byl zařazendo svazku 1 mezi top odborníky v této oblasti. Samotná publikace označujeTomáše za renomovaného odborníka, který je často pověřen velkými mezinárodnímivěřiteli, aby poskytoval poradenství v oblasti insolvenčních sporů s vysokouhodnotou. Klienti uvádějí: "Tomáš je zkušený poradce s dlouholetou praxí avelmi hlubokými a širokými znalostmi práva." Další dotazovaný uvádí:"Je to jeden z nejlepších odborníků na restrukturalizaci."

Publikace také vyzdvihuje expertizupartnera a vedoucího korporátního a M&A týmu Tomáše Doležila v rámcihodnocení významných odborníků. Uvádí hodnocení jednoho z klientů v rámcireferenčních rozhovorů: „Je skutečně zkušeným advokátem. Má velmi dobrévyjednávací schopnosti and velmi dobře umí klientům vysvětlit právní aspekty.“

Mezinárodní žebříček sestavuje každýrok více než 200 odborných analytiků, kteří hodnotí celkem 200 jurisdikcí apřipravují přibližně 6000 hodnotících přehledů. Reference jsou poskytovány vrámci statisíců hodnotících rozhovorů s klienty.

Nejnovější

KONTAKTY

+420 226 227 611
recepce@jsk.cz