Pomáháme ve všech oblastech komerčního práva

Máme výsledky
Umíme převzít i nedobře rozjeté spory a vyhrát

Naše historie začala v roce 2004

Navázali jsme na dlouholeté zkušenosti z mezinárodních advokátních kanceláří, doplnili je o znalost lokálního prostředí a osobní přístup ke klientům. Žádný úkol pro nás není moc malý nebo velký, ke všem přistupujeme zodpovědně, s ohledem na váš cíl. Důležité pro nás je srozumitelně a prakticky řešit vaše potřeby v oblasti práva.
Věříme v osobní přístup
Zodpovědnost k zadání – bez ohledu na jeho rozsah – je základním principem našeho fungování. Proto se s vámi chceme nejprve seznámit a správně pochopit vaše potřeby a cíl. Jedině tak vám můžeme nabídnout chytré a smysluplné řešení. Neradíme, pomáháme řešit.
JŠK je synonymem profesionality, odbornosti a integrity.
Jsme členy sítě nezávislých právních kanceláří PONTES: the CEE lawyers. Klientům tak nabízíme služby nejen v České republice, ale i v ostatních zemích střední a východní Evropy.

V mnoha státech EU a dalších zemích máme prověřené kontakty s místními zkušenostmi. Spolupracujeme s nejlepšími mezinárodními kancelářemi a díky tomu dokážeme vytvořit skvěle složené a koordinované týmy bez ohledu na hranice jednotlivých států.
S ČÍM VÁM POMŮŽEME

Naše ocenění

Jsme členy těchto asociací

Pomáháme, kde nám to dává smysl

...a smysl pomoci vidíme především u individuálních projektů, které jsou nám blízko a máme s nimi osobní zkušenost, často z našich rodin či osobních příběhů. V oblasti dobročinnosti si proto záměrně necháváme dostatečnou volnost, nepotrpíme si na formality ani fotky s velkým logem. Největší odměnou je pro nás úsměv těch, kterým je pomoc určená. A to, že většina projektů vzniká z iniciativy našich zaměstnanců, dokresluje i jednu z hodnot, na které si zakládáme – lidskost.

Pracujte s námi

Jste-li pracovití a cílevědomí, máte zájem o právo a chcete se intenzivně učit, napište nám. Rádi vás poznáme. Můžete se spolehnout, že s vašimi údaji budeme nakládat přísně důvěrně.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Na vaše životopisy se těšíme
na emailové adrese
PracujtesNami@JSK.cz

Časté dotazy

Co bude následovat po odeslání životopisu?

Přijímání nových členů do našeho týmu většinou obnáší dvě kola pohovorů a praktický test. Máte-li ukázku své dřívější analytické práce, která není důvěrná, pošlete nám ji společně se životopisem.
 
Na životopisy odpovídáme obvykle do jednoho týdne a celý proces většinou trvá přibližně tři týdny.

Budu mít příležitost se vzdělávat a školit?

Ano! Školení považujeme za klíč k osobnímu úspěchu a růstu celé kanceláře. Proto nabízíme spoustu interních i externích školení ve specializovaných právních oblastech (např. právo cenných papírů, projektové financování, obecné financování, pojišťovnictví, pracovní právo), neprávních dovednostech (např. jak číst účetní závěrku, jak fungují kapitálové trhy nebo daně) a v tzv. soft skills (vyjednávací, komunikační a prezentační dovednosti). Spolu se školením, které zajišťuje firma, každého právníka podporujeme v absolvování dalších školení podle jeho osobních zájmů i v dalším studiu. Není náhodou, že dva z našich of-counselů jsou docenti a tři z pěti partnerů spoluautoři významných komentářů.

Mohu pracovat v zahraničí?

Zahraniční pobočky sice nemáme, ale o to více podporujeme všechny kolegy, kteří o zahraniční zkušenosti stojí. Zahraniční praxi lze u nás absolvovat buď skrze výměnný program naší sítě PONTES: the CEE lawyers, nebo u některé z našich spolupracujících firem či u našich klientů ve významných zahraničních jurisdikcích. Nezanedbatelným zdrojem zahraničních zkušeností je také účast v mezinárodních výzkumných projektech, kterou v JŠK podporujeme.

Jaká je pracovní doba?

Naši klienti a úspěch všeho, co pro ně děláme, jsou naší nejvyšší prioritou. Přestože dosažení tohoto cíle vyžaduje spoustu hodin práce, snažíme se najít rovnováhu mezi zaměstnáním a životem mimo něj. Právníci v naší firmě sice nepracují méně než v jakékoli z předních právních firem, ale mohou pracovat z domova a ani nečekáme jejich přítomnost v kanceláři pozdě do noci. Dovolenou našich lidí bereme velmi vážně.

KONTAKTY

+420 226 227 611
recepce@jsk.cz