Fůze & akvizice

Proč řešit restrukturalizace a insolvence s JŠK?

Život - a to zejména ten obchodní - nesestává jen ze slunečných dní. Pokud prší, záleží velmi na tom, jaký máte deštník.
Kreditní riziko je v obchodních transakcích všudypřítomné. Vyhnout se mu nelze. Ale lze se na něj připravit. A pokud se zhmotní, je možné na něj z právního hlediska reagovat způsobem, který jeho dopady limituje, spíše než aby je zhoršoval.

Proč spolupracovat s JŠK?

V JŠK Vám kvalifikovaně pomůžeme s obojím – s prevencí při řízení kreditního rizika i s ochranou a vymáháním vašich práv v případě, že se vaše protistrana dostala do úpadku či na jeho hranu. Ať již v neformálním mnohostranném vyjednávání při restrukturalizaci, nebo ve formálním insolvenčním procesu. Restrukturalizační a insolvenční poradenství vám u nás poskytne tým vedený Tomášem Richterem, docentem obchodního práva a předním specialistou na korporační insolvence.

Komu jsme již pomohli

Věřitelé Arca Investment sdružení ve spolku AVEA
V přeshraničním insolvenčním řízení Arca Investments zastupujeme největší skupinu směnečných věřitelů sdruženou ve spolku AVEA (celková výše zjištěných pohledávek našich klientů přesahuje
3,5 miliardy korun), a jednoho z jejich členů zastupujeme ve věřitelském výboru v českém (hlavním) insolvenčním řízení Arca Investments
Přeshraniční syndikát německých a českých bank v restrukturalizaci dlužníka v sektoru automotive
Přeshraničnímu syndikátu německých a českých bank poskytujeme právní poradenství při neformální restrukturalizaci mezinárodní průmyslové skupiny dodávající automobilovému sektoru.
Pronajímatel dopravního letadla v souvislosti s restrukturalizací leteckého dopravce
Pronajímateli dopravního letadla jsme poskytovali poradenství v souvislosti s moratoriem a neformální restrukturalizací leteckého dopravce.

Kdo se o vás bude starat?

Tomáš Richter
Of-counsel
+420 226 227 644
arbitráže, restrukturalizace a insolvence

KONTAKTY

+420 226 227 611
recepce@jsk.cz