Arbitráže

Pomůžeme vám vyhrát spory v rozhodčím řízení

Máme hned dvojí výhodu – stáli jsme na straně klientů v národních i mezinárodních rozhodčích řízeních a současně máme v týmu také kvalifikované rozhodce. S jejich zkušenostmi dokážeme lépe formulovat strategii každého sporu.

Proč spolupracovat s JŠK?

Naši rozhodci mají striktní etické standardy
Naši rozhodci mají vysoko nastavená kritéria odbornosti a profesionality. Jejich etické standardy pro přijímání sporů jsou v řadě ohledů přísnější než pravidla formulovaná International Bar Association (IBA). Na rozdíl od pravidel IBA třeba smějí v rozmezí tří let přijmout pouze dvě jmenování od stejné strany. JŠK je rovněž jedna z mála firem v České republice, jejichž pojištění odpovědnosti kryje také rozhodcovskou činnost.
Víme, že jde o hodně. O to víc oceníte naši expertízu.
Rozhodčí řízení má úplně jinou dynamiku než řízení soudní. Jsme si toho dobře vědomi a přizpůsobujeme tomu obsah i formu naší argumentace. Zatímco soudce si zvolit nelze, rozhodce ano. Právě jeho volba mívá zásadní vliv jak na průběh každého řízení, tak především na jeho výsledek. Proto jejich screeningu a výběru věnujeme mimořádnou pozornost.
Děláme i doménové spory
Hana Císlerová, jedna z našich advokátek a specialistka na právo duševního vlastnictví je navíc jednou z mála rozhodců pro řešení mezinárodních sporů o doménová jména

Komu jsme již pomohli

Rozhodčí řízení je neveřejné a tak zde ani nemůžeme jména stran a klientů sdílet. Můžeme ale uvést, že dosavadní celková hodnota řešených sporů přesahuje miliardu EUR.

Kdo se o vás bude starat?

Roman Kramařík
Partner
+420 226 227 612
energetika, soutěžní právo, spory, smluvní a korporátní právo, duševní vlastnictví, arbitráže, pracovní právo, rodina a dědictví, sportovní právo, start-ups, e-commerce, fúze a akvizice, infrastruktura, art law
Tomáš Richter
Of-counsel
+420 226 227 644
arbitráže, restrukturalizace a insolvence
Martin Sztefek
Vedoucí advokát
+420 226 227 652
pojišťovnictví, spory, arbitráže, smluvní a korporátní právo, energetika
Hana Císlerová
Advokát
+420 226 227 656
duševní vlastnictví, e-commerce, spory, start-ups, pracovní právo, sportovní právo, arbitráže, esg, art law
Tomáš Král
Advokát
+420 226 227 661
arbitráže, spory, energetika, fúze a akvizice, smluvní a korporátní právo

KONTAKTY

+420 226 227 611
recepce@jsk.cz